RSS Besleme

Ölüm Kokan Yeni Hayvan Hakları Yasası’nı Protesto Edin!

Posted on

adopted-cat-cage-116492786

Arkadaşlar bir grup hayvan sevmeyen, onların canını hiçe sayan politikacının masa başında hazırladığı ucu hem evdeki hayvanlarımıza hem de sokaktaki zavallı bir çare hayvanlara değecek olan bu kanlı yeni yasa tasarısını protesto etmek için popolarımızı rahat yerlerinden kaldırmak ve harekete geçmek ZORUNDAYIZ! aman benim gelmemden ne olur bir kişi yapmasa ne olur demeyin, bakın ben 6 aylık hamile halimle üşenmeyeceğim bana ne demeyeceğim bu protestoya katılacağım. Siz biz birşey yapmaz isek işte böyle hayvan sevmeyen insanlar ortalığı boş bulacak zavallı dilsiz meleklerimizi hayvanlarımızı kateledecek ölüm kokan kanunlar çıkartacaklar ellerini kollarını sallaya sallaya… Lütfen herkes kendi üzerinde bu büyük sorumluluğu hissetsin!

Bloğumu okuyan faydalanan İstanbulda yaşayan herkesi ama istisnasız herkesi bu eyleme katılmak için çağırıyorum. Bu hayvanların canlarını korumak için yapıalcak bir eylemdir ve bu tip eylemlerin sesini duyurabilmesi için kabalık olması elzemdir! Yoksa bir avuç hayvan sever orada toplanmış bir işe yaramayacak… Lütfen 29 Haziran Pazar gününüzü hayvanlarımıza ayırın Taksim’e Galatasaray Lisesi’nin önüne gelin saat 17.00’da! En kötü minik bir Taksim gezintisi yapmış olursunuz ama en iyisi varlığınız ile bu umut dolu gruba destek vermiş olursunuz… Ben orada olacağım…. İstanbul’da yaşayan ve yatalak hasta veya sakat olmayan tüm okuyucularımı bu eyleme bekliyorum gelmeyenlere bana ne canım bir benim gelmem mi kurtaracak hayvanları diye boşverenlere hakkımı helal etmiyorum!

29 Haziran Pazar günü saat 17.00’da Taksim Galatasaray Lisesi önünde buluşmak dileği ile…

https://www.facebook.com/events/597883853658430/?ref_newsfeed_story_type=regular

Reklam

About meltem

1983 yılı doğumlu, Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümü mezunu, evli ve Coco ve Misha adında 2 kedi ve Uzay Deniz adında dünyalar tatlısı bir erkek çocuğu annesi editör ve metin yazarıyım :) Müziğe, doğaya, hayvanlara, mistik konulara ve sinemaya bayılıyorum. Meraklı bir İkizler yükselenli Koç burcu olarak, gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir zevk! Hem eğlenceli hem de bir şeyler öğrenebileceğiniz yazılar okumak için beni takip edin!

Bir cevap »

  1. Pıslıklerr ne demek kızmetıkte vs kullanacsklar ben katıl olurum dayanamıyorum bunlar bızım evlatlarımız canımızzz evde canavarlar yasıyor devlet ınları alsın kullansın sokaklar ınsan canavarı dolu guclerı dılsuz meleklere yetıyor hıcmı o kabıre gıreckelerı anı gun6 dusunup hesap nasıl verecekler bu dunya kalmaz kımseye bır mezarlıga gıt ıbret alın

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s