RSS Besleme

ACİL yuva arıyor

Posted on

IMG_20180916_125121IMG_20180916_125125IMG_20180916_125128

Ankara’dan bir arkadaşım için yazıyorum bu yazıyı. Şuan çok üzgün bu kediciğe acilen yuva arıyor evdeki durumu müsait değil kediyi eve alamıyor yani bu kedicik şuan halen sokakta ve çok acilen yuva arıyor!

Hikayesi şöyle: Bu kedicik bebekken sokakta yaşayan bir aile tarafından sahipleniliyor ve eve alınıyor 2-3 ay sonra büyümeye başladığında ise sokağa geri bırakıyor. İnsana çok alışkın ev yaşamına da alışkın bu güzel kedicik sokağın çocuklarının elinde telef oluyor ve en nihayetinde de oyun adı altında gözüne soktukları dal yüzünden tek gözü kör oluyor 😦

O noktada arkadaşım olaya dahil oluyor kediyi alıp olayın ardından veterinere götürüyor tedavi ettiriyor olabildiğince ama maalesef o dal giren göz kör oluyor ama tek gözü gayet sağlam. Ancak evde durum müsait olamadığından aynı sokağa geri bırakmak durumunda kalıyor. Sokaktaki aileler ile kavga ediyor çocuklarının oyun adı altında işledikleri bu suçu kabul etmiyor ve dahası hem suçlu hem güçlü terbiyesiz bir tavırla arkadaşımı tehdit edip üzerine yürüyorlar.

Bu nedenle ACİL yuva lazım bulunduğu yerde can güvenliği yok 😦

10 aylık, dişi, ev yaşamına alışkın çok uysal bir tekir kedicik gerdanı da kaymak gibi bembeyaz … YER ANKARA İLETİŞİM 0537 520 29 24 Perihan Hanım.

Lütfen yayılmasına yardımcı olun bu şanssız yavrunun melek kalpli bir insanla denk gelmesine vesile olun!

Reklam

About meltem

1983 yılı doğumlu, Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümü mezunu, evli ve Coco ve Misha adında 2 kedi ve Uzay Deniz adında dünyalar tatlısı bir erkek çocuğu annesi editör ve metin yazarıyım :) Müziğe, doğaya, hayvanlara, mistik konulara ve sinemaya bayılıyorum. Meraklı bir İkizler yükselenli Koç burcu olarak, gündemi takip etmek ve en ilginç ipuçlarını bulup paylaşmak benim için bir zevk! Hem eğlenceli hem de bir şeyler öğrenebileceğiniz yazılar okumak için beni takip edin!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s